Collection: N Gauge Buildings Value Packs
N Gauge Buildings Value Packs – Space-Saving Scenery Kits (1:148 Scale)
Build More for Less – Curated N Gauge Building Sets for Bigger Scenes, Smaller Spaces
N gauge (1:148 scale, 9mm track) lets you fit twice the scenery in half the space vs. OO/HO scales. Perfect for:
✔ Small homes/flats ✔ Expansive layouts ✔ Detailed cityscapes
Why Choose Our Value Packs?
- Themed Collections – Get cohesive streetscapes (no mismatched buildings!)
- Best Value – Save 20-30% vs. buying individually
- Easy Assembly – Same cut-fold-glue system as our singles – no magnifying glass needed!
- Instant Access – Download and build today – no shipping costs or delays
Designed for N Gauge Challenges:
• Photo-real graphics that pop at small scales
• No microscopic parts – Easy-to-handle tabs and folds
• Low-relief options to maximize tight spaces
-
N Gauge Houses Pack (Set 57)
- Regular price
- £11.99
- Regular price
-
- Sale price
- £11.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
N Gauge Buildings for Town Scenes (P-T-050)
- Regular price
- £11.99
- Regular price
-
- Sale price
- £11.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
N Gauge Buildings for Town Scenes (P-T-049)
- Regular price
- £11.99
- Regular price
-
- Sale price
- £11.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
N Gauge Buildings for Town Scenes (P-T-048)
- Regular price
- £11.99
- Regular price
-
- Sale price
- £11.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
N Gauge Buildings for Town Scenes (P-T-047)
- Regular price
- £11.99
- Regular price
-
- Sale price
- £11.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
N Gauge Buildings for Town Scenes (P-T-046)
- Regular price
- £11.99
- Regular price
-
- Sale price
- £11.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
N Gauge Buildings for Town Scenes (P-T-045)
- Regular price
- £11.99
- Regular price
-
- Sale price
- £11.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
N Gauge Buildings for Town Scenes (P-T-044)
- Regular price
- £11.99
- Regular price
-
- Sale price
- £11.99
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
- Previous page
- Page 2 of 8
- Next page